Kdo jsme


Cestopisec založila před lety nadšená cestovatelka Lenka Kubíková, která nejprve na vlastní pěst procestovala Evropu a následně se přesunula i na blízký východ. Zamilovala si cestování bez agentur a zprostředkovatelů a své zkušenosti začala psát na blogu.

Postupně se k Lence přidávali další a další cestovatelé a společně vznikl nový koncept projektu Cestopisec. Projekt si vzala pod křídla naše Digitální rodina, která Cestopisce začala postupně rozšiřovat. Jsme cestovatelé, kteří rádi sdílí své zkušenosti a nadšení. Máte možnost se nás ptát, seznamovat se s námi a samozřejmě i s námi cestovat.

Píšete také články o cestování? Chcete se k nám přidat? Pak se neváhej ozvat na e-mailové adrese autor@cestopisec.cz. Ideálně připoj odkaz na již existující články o cestování. Pokud žádný on-line nemáš, nevadí, pošli nám vybrané kousky na výše uvedený e-mail.

Publikování článků na Cestopisec.cz je bez nároku na honorář. Rádi ale umístíme odkazy na Tvůj blog nebo facebookové stránky.


Lenka
Ahoj, jmenuji se Lenka
a jsem nadšená amatérská cestovatelka

Ráda cestuji bez cestovek, na vlastní pěst. Je to levnější, zábavnější a plné zážitků. Za začátku jsem cestovala pouze po Evropě, navštivila jsem některé severské a jižní země. Potom jsem objevila kouzlo Thajska a cestování tak dostalo úplně jiný rozměr.

Partneři

Digimadi
Digitální kancelář
Festival
digitálních nomádů
NaNomádskéStezce.cz
Nomádka Hanka Šormová